Hírek
2021. Június 27. 10:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Holtan találtak a debreceni Békás tóban egy eltűnt 17 éves fiút
Holtan találták a búvárok a debreceni nagyerdei Békás-tóban szombaton azt a 17 éves fiatalembert, akinek a kereséséről korábban a rendőrség közleményt adott ki - adta hírül a cívishír.hu.
A hírportál beszámolója szerint a rendőrség azt közölte, hogy a tizenévest előző éjjel 23 óra körül látták utoljára a parkerdőben a tónál. A fiatalember úgy távozott kora este otthonról, hogy nem tudták, hová megy és azután nem adott magáról életjelet.
A rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.
2026. Június 13. 08:27, szombat | Belföld
Magyar Péter: megállapodás született Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarságról
Hivatalossá vált a történelmi megállapodás Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarság oktatási, kulturális, nyelvhasználati és politikai jogairól - közölte Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.
