Városlista
2025. november 14, péntek - Aliz

Hírek

2016. Június 11. 04:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Holttestet találtak egy nagykanizsai víztározóban

Holttestet találtak egy nagykanizsai víztározóban

Egy egyelőre azonosítatlan holttestet találtak Nagykanizsán, az ipari park mellett lévő esővíztározóban - közölte pénteken a Zalai Hírlap online kiadása.

A lap beszámolója szerint a holttest már jó ideje a vízben lehetett, és a külsérelmi nyomok alapján nem zárható ki az idegenkezűség gyanúja. A zalai napilap úgy tudja, egyelőre azonosítani sem sikerült az áldozatot.

A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére az esetről nem kívánt információt adni.

Cseresznyés Dániel, a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője annyit erősített meg, hogy hétfő este a rendőrség kérésére a nagykanizsai tűzoltók emeltek ki egy holttestet a Raktárház utcai víztározóból.

Címkék: holttest, Nagykanizsa

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld

Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést

A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.

2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld

Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről

A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is

A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.