Hírek
2018. Július 29. 15:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Idős német házaspár holttestére bukkantak Bács-Kiskunban
Idős német házaspár holttestére bukkantak Homokmégy-Hillyén, a gyanú szerint a férfi végzett feleségével, majd öngyilkos lett - írta a kalohirek.hu szombaton.
Vincze-Messzi Adél, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-nek megerősítette a holttestek megtalálását, de a nyomozás érdekében több részletet nem árult el.
A kalohirek.hu információi szerint egy idős német házaspár holttestét találták meg.
A hírportál azt írta, az asszonyt a házban, zacskóval a fején találták meg, a férfi holttestét pedig az udvaron álló régi kisbuszban fedezték fel.
A feltételezések szerint a férfi megölte a feleségét, majd öngyilkosságot követett el. A portál információi szerint a ház egyik szobájának fiókjából 43 millió forint került elő, amelyet nem sokkal haláluk előtt vettek ki a bankból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 07. 12:29, szombat | Belföld
Navracsics Tibor: az ajkai a Dunántúl egyik legversenyképesebb kórháza
2026. Február 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Paks II. mától jogilag és gyakorlatilag is építés alatt álló atomerőműnek minősül
2026. Február 07. 09:15, szombat | Belföld
KSH: 3,2 százalékkal csökkent az ipar teljesítménye 2025-ben
2026. Február 06. 14:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Megérkeznek az első értesítők a postaládákba
Pénteken érkeznek az első értesítők a postaládákba az április 12-ei országgyűlési választásról.
