Hírek
2020. Július 08. 15:50, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Idős nőre támadt rá egy kutya Hernádkércsen
Idős nőre támadt rá egy nagytestű kutya Hernádkércsen. Az állat gazdájával szemben eljárás indult - közölte a rendőrség szerdán a honlapján.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint kedd délután Hernádkércsen, a Kossuth Lajos utcában egy nagytestű kutya nekiugrott a kapunak, amely kinyílt. Az állat kifutott az utcára és rátámadt egy 72 éves nőre, aki súlyosan megsérült.
A rendőrök előállították a kutya gazdáját és gyanúsítottként hallgatták ki. Az Encsi Rendőrkapitányság a középkorú hernádkércsi nővel szemben testi sértés megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 18. 08:08, vasárnap | Belföld
MÁV: akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron
Akadálymentes peront alakítanak ki a Keleti Pályaudvaron - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebook-oldalára szombaton feltöltött videójában.
2026. Január 18. 08:05, vasárnap | Belföld
Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a TISZA gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője
A Tisza Párt elnöke szombaton bejelentette: Kapitány István, a Shell korábbi alelnöke a szervezet gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője.
2026. Január 18. 08:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni
Biztosan tudjuk, hogy csak az maradhat ki a háborúból, aki megpróbál kimaradni - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Miskolcon, a Digitális Polgári Körök háborúellenes gyűlésén.
