Hírek
2011. Október 15. 14:17, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Ismét van tetanusz vakcina

Ismét lehet kapni tetanusz vakcinát a szakrendelőkben és kórházakban. A világ egyik legnagyobb vakcinagyártója azt ígérte, hogy a hiány pótlására szerdáig soron kívül 50 ezer adag oltóanyaggal tölti fel a készleteket.
A kórházakban és a patikákban az előző hónap végén, a beszállító késedelme miatt lett hiánycikk a tetanusz oltóanyag. Csak néhány kórház tartotta fenn a még éppen elégséges ellátást, készletei megosztásával az országban. Az Országos Gyógyszerészeti Intézetnél a múlt héten már csak néhány napra elegendő oltóanyag maradt. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t