Hírek
2023. Szeptember 03. 16:33, vasárnap |
Külföld
Forrás: MTI
Késekkel támadtak migránsok egy kávézó vendégeire Szerbiában

Késekkel támadtak migránsok vasárnap hajnalban a délkelet-szerbiai Pirot központjában egy kávézó vendégeire, néhányan könnyebben megsérültek - közölte a helyi rendőrkapitányság.
A hatóságok időben közbeléptek, így megelőzték, hogy az esetnek súlyosabb következményei legyenek - olvasható a közleményben.
Egy nappal korábban a rendőrség a határőrséggel közös akcióban szintén Pirot területén négy afgán állampolgárt vett őrizetbe. A gyanú szerint az elmúlt időszakban az érintettek több illegális bevándorlót támadtak meg, akiket fegyverrel fenyegettek, és tőlük pénzt, mobiltelefont és egyéb értékes tárgyakat tulajdonítottak el.
A rendőrök átvizsgálták a környéket, és több lőfegyvert, pénzt és kis mennyiségű marihuánát találtak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Külföld
Donald Trump szervezett bűncselekmények miatt sürget vádemelést Soros György és fia ellen
Donald Trump amerikai elnök Soros György és fia ellen bűnszervezet vezetőjeként elkövetett bűncselekmények miatt sürgetett vádemelést szerdán.
2025. Augusztus 26. 07:46, kedd | Külföld
A hétvégén találkozik az ukrán és az amerikai küldöttség
2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Külföld
Donald Trump: az Egyesült Államok nem fizet Ukrajnának, az oda szánt fegyverzet árát a NATO teljes egészében megtéríti
Az Egyesült Államok nem fizet semmit Ukrajnának, az oda szánt fegyverzet árát a NATO teljes egészében megtéríti - hangoztatta Donald Trump amerikai elnök hétfőn a Fehér Házban.
2025. Augusztus 25. 07:51, hétfő | Külföld
Újabb területeket foglaltak el az oroszok Ukrajnában
Elfoglalta az orosz hadsereg Filaja települést az ukrajnai Dnyipropetrovszk megyében - közölte vasárnap a moszkvai védelmi minisztérium.