Hírek
2020. Július 26. 17:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két fiatal megvert három férfit a szabolcsi Leveleken

Életveszélyt okozó testi sértés miatt vettek őrizetbe egy 17 és egy 19 éves baktalórántházi fiatalt, aki három embert bántalmazott a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Leveleken - közölte a rendőrség vasárnap a honlapján.
Azt írták, a két fiatal szombat hajnalban a község üdülőövezetében szórakozott, és az utcán szóváltásba, majd verekedésbe keveredett egy háromtagú társasággal.
A verekedésben egy 30 éves nyírtassi férfi életveszélyes, 33 és 34 éves társa nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.
A rendőrök rövid időn belül elfogták a támadókat és kezdeményezték letartóztatásukat - olvasható a police.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t