Hírek
2018. November 09. 13:19, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Két hét alatt kétszer fogták el ugyanazt a cigarettacsempészt az M3-ason
Két hét alatt kétszer kaptak el autójában nagy mennyiségű külföldi cigarettával egy férfit az M3-as autópálya Heves megyei szakaszán
- tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Észak-magyarországi Bűnügyi Igazgatósága pénteken az MTI-t.
A férfit először 2200 doboz, csaknem hárommillió forint értékű cigarettával állították meg az autópályán a NAV járőrei. Kihallgatták, de utána szabadon távozhatott, alig két hét múlva azonban egy másik autóval ismét lebukott. Akkor a csomagtartóban 2000 doboz, két és fél millió forintot érő, zárjegy nélküli dohányárut találtak, ezért a szabolcsi sofőrt visszaeső gyanúsítottként a pénzügyi nyomozók őrizetbe vették.
Az orgazdasággal gyanúsított férfi szabadságvesztésre, valamint jövedéki bírságra is számíthat - írták.
A bíróság időközben elrendelte a férfi bűnügyi felügyeletét: nem hagyhatja el otthonát és a bokáján nyomkövetőt kell viselnie - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 29. 07:43, hétfő | Belföld
Fagyos, szeles idő lesz az év utolsó napjaiban
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
