Hírek
2020. December 06. 18:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kiskutyán segítettek az ózdi nyomozók
Sorsára hagyott kiskutyán segítettek az ózdi nyomozók.
Az Ózdi Rendőrkapitányság nyomozói, Stijacic Stevan hadnagy és Blahota Gábor főtörzsőrmester november 30-án reggel szolgálati feladataik ellátása során az egyik ózdi bevásárlóközpont pakolójában egy magára hagyott kiskutyára lettek figyelmesek.
A rendőrök az átfázott csöppséget azonnal pulóverükbe takarták, majd bevitték a rendőrkapitányságra, ahol megetették és ellátták a kisállatot. A kutyus az éjszakát az egyik megtalálójánál töltötte.
Jótevője reggel egy helyi állatvédőnek adta át a kiskutyát, aki gondját viseli a kölyöknek, ameddig megerősödik és felcseperedik annyira, hogy végleges gazdit találjanak neki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:34, hétfő | Belföld
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok, majd visszatér a tavaszias idő
A hét közepéig maradnak a fagyos hajnalok az ország egy részén, majd a hét második felében erősödik a nappali felmelegedés és a hét végén ismét 20 Celsius-fok közelében várhatók a maximumok.
2025. Április 07. 07:29, hétfő | Belföld
Időközi: Nagy arányú ellenzéki győzelem Mosonmagyaróváron
A szavazatok 78 százalékát szerezte meg a tavaly megválasztott polgármester által támogatott jelölt.
2025. Április 06. 08:15, vasárnap | Belföld
ORFK: a magyar-osztrák határon szombattól egyes határátkelőhelyeken szünetel a határforgalom
Szombat 0 órától szünetel a határforgalom egyes határátkelőhelyeken a magyar-osztrák határon, a működő határátkelőhelyeken hosszabb várakozási időre lehet számítani
2025. Április 05. 07:56, szombat | Belföld
Nagy Márton: elfogadhatatlanul magasak a telekommunikációs szolgáltatások díjai
Elfogadhatatlanul magasak a telekommunikációs szolgáltatások díjai, ezért a kormányzati elvárás az árkorlátozás - közölte Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter a Facebook-oldalán közzétett videóüzenetben pénteken.