Hírek
2011. Szeptember 29. 07:33, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Kommandósok csaptak le az uzsorásokra
Őrizetbe vette a rendőrség kedden annak az uzsorás társaságnak három tagját, akik évek óta adtak el aránytalanul magas áron élelmiszert szociálisan rászoruló gávavencsellői lakosoknak.
Gávavencsellői otthonukban ütött rajta kedden a rendőrség a kommandósok segítségével azon a négytagú uzsorás társaságon, akik évek óta adtak irreálisan magas áron hitelbe élelmiszert a nagyközség lakosainak, majd a hónap elején segélyeik jelentős részét elvették.
A nyomozás eddigi adatai szerint az ügynek nyolc sértettje van, de az eljárás során vizsgálják, hogy vannak-e további áldozatok. A rendőrség a társaság három tagját őrizetbe vette és kezdeményezi előzetes letartóztatásukat.
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek
Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó
Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
