Hírek
2018. Szeptember 21. 12:26, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kommandósok fogták el az öngyújtóval iskolánál fenyegetőző férfit

Öngyújtóval fenyegetőzött egy férfi péntek délelőtt Pécsen az egyik iskolánál. Az ügyben garázdaság miatt indult eljárás – értesült az MTI több forrásból.
A Pécsi Újság.hu információi szerint egy fegyvernek látszó tárggyal fenyegetőzött egy férfi az Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskolánál. Azt írták: kommandósok fogták el a férfit, akinél nem találtak „éles fegyvert”.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI érdeklődésére az esetről csak annyit közölt, hogy garázdaság miatt indult szabálysértési eljárás az ügyben.
Az MTI más forrásból úgy értesült, hogy a fenyegetőző férfinál megtalált fegyvernek látszó tárgy egy öngyújtó volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban
A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre
2025. Június 28. 08:38, szombat | Belföld
E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái
Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.
2025. Június 28. 08:32, szombat | Belföld
Másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől
Másodfokú hőségriasztást rendel el a HungaroMet Zrt. előrejelzése alapján az országos tisztifőorvos Magyarország teljes területére hétfő 0 órától július 4., péntek 24 óráig
2025. Június 28. 08:30, szombat | Belföld
Orbán szerint a Vokssal megállították Ukrajna uniós csatlakozását
A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna európai uniós csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.