Hírek
2015. Október 11. 04:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI - fotó: illusztráció
Kútba esett nőt mentettek ki a tűzoltók a szatmári Hermánszegen

A tűzoltók mentettek ki egy nőt, aki ásott kútba esett Hermánszegen szombaton - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Dóka Imre elmondta, hogy a középkorú nőt a fehérgyarmati tűzoltók létra és kötél segítségével szabadították ki a majdnem tíz méteres mélységből.
A főhadnagy hozzátette: az első vizsgálatok alapján a nő könnyebb sérülésekkel vészelte át a balesetet, de a mentők a biztonság kedvéért megfigyelésre kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.