Városlista
2026. január 17, szombat - Antal

Hírek

2025. Január 06. 07:46, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Labdarúgó NB I - Botka Endre elhagyja a Ferencvárost

Labdarúgó NB I - Botka Endre elhagyja a Ferencvárost

Távozik a labdarúgó OTP Bank Ligában címvédő Ferencvárostól Botka Endre, az együttes 30-szoros válogatott védője.

A 30 éves futballista vasárnap a közösségi médiában búcsúzott el a zöld-fehérek szurkolóitól.

"Nyolc év. Majdnem napra pontosan ennyi ideje, 2017 januárjában igazoltam a Ferencvároshoz. Azóta tudom: jól döntöttem. Hat bajnoki címet nyertem a csapattal, szerepelhettem az Európa-ligában, a Bajnokok Ligájában és a Konferencia-ligában is. Örökké hálás leszek a rengeteg szeretetért, amit tőletek, szurkolóktól kaptam! Még biztosan találkozunk" - írta Botka, aki a Honvédban nevelkedett és Kispestről igazolt az Üllői útra.

Címkék: Botka, ferencváros

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 17. 08:20, szombat | Sport

Tóth Alex a Bournemouth-hoz szerződik

Tóth Alex elhagyja a magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapatát és az angol Premier League-ben érdekelt Bournemouth játékosa lesz - a Sky Sports péntek esti híre szerint.

2026. Január 17. 06:00, szombat | Sport

Vb-2026 - Több mint félmilliárd jegyigénylés érkezett

A december 11-től keddig rendezett első szakaszban több mint félmilliárd jegyigénylés érkezett a Nemzetközi Labdarúgó Szövetséghez (FIFA) a nyári világbajnokság kapcsán.

2026. Január 15. 07:31, csütörtök | Sport

Férfi vízilabda Eb - Százszázalékos mérleggel zárta a csoportkört a magyar válogatott

A magyar válogatott szerdán 21-6-ra legyőzte a máltai csapatot, így százszázalékos mérleggel zárta a csoportkört a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon.6

2026. Január 13. 07:44, kedd | Sport

Nemzeti Sport Gála - Kós Hubert a férfi, Márton Luana a női győztes

A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).