Hírek
2020. November 18. 15:05, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Lakástűz áldozata lett egy nő Borsodban

Egy nőt holtan találtak a tűzoltók egy szomolyai háztűz oltásakor - tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szerdán az MTI-t.
Az áldozatra a helyszínre riasztott egységek egy megégett ágyon találtak rá, vélhetően füstmérgezést szenvedett.
A katasztrófavédelem az eset körülményeit tűzvizsgálati eljárás keretében vizsgálja.
A közlemény felhívja a figyelmet arra, hogy a tűzoltók tapasztalatai alapján nem csak a nagy tüzek szednek halálos áldozatot: elég lehet akár egy néhány négyzetcentiméteren pusztító tűz ahhoz, hogy annyi füst keletkezzen, amely halált okoz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.