Városlista
2025. augusztus 9, szombat - Emőd

Hírek

2018. Május 02. 05:01, szerda | Belföld
Forrás: police.hu - fotó: illusztráció pixabay

Láncfűrésszel fenyegette adósát

Láncfűrésszel fenyegette adósát

Vádemelést javasolnak egy 37 éves mogyoródi férfi ellen a gödöllői rendőrök.

A Gödöllői Rendőrkapitányságon indult eljárás zaklatás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy férfi ellen.

A nyomozás adatai szerint a sértett tavaly október 12-én reggel Mogyoród, József Attila utcában közlekedett teherautójával, amikor összetalálkozott a 37 éves helyi lakos K. Péterrel. A sértett kérdőre vonta a mogyoródi férfit, hogy egy korábbi tartozását mikor adja meg. Ezt követően a gyanúsított leakasztotta kerékpárjáról a láncfűrészét, majd beindította és azzal a teherkocsihoz lépett, majd a 66 éves sértett felé tartotta azt, közben bántalmazással fenyegette a férfit.

Az esetről a sértett feljelentést tett a rendőrségen. A nyomozók személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó cselekménnyel fenyegetve elkövetett zaklatás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a mogyoródi férfit, majd a vele szemben folytatott nyomozás befejezését követően az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a járási ügyészségnek küldték meg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld

Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén

A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.

2025. Augusztus 08. 08:03, péntek | Belföld

Összesen 1000 új autóbuszt vesz a MÁV

A nyáron érkezett 131 új autóbusz után újabb 869 járművel gyarapodik a MÁV-csoport flottája, ugyanis eredményesen zárult a buszbeszerzésre meghirdetett közbeszerzési eljárás.

2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Belföld

A hétvégére visszatér a kánikula

A hétvégére visszatér a kánikula és napról napra melegebb lesz, vasárnap már 33-38 Celsius-fok között alakul a csúcshőmérséklet.