Hírek
2013. Február 11. 12:53, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Lefejelés után dulakodás az FTC barátságos mérkőzésén Belekben (+Videó)

A játékosok mellett a kispadon helyet foglalók is részt vettek abban a dulakodásban, amely a Ferencváros és a fehérorosz Dnipro Mogilev felkészülési labdarúgó-mérkőzésén alakult ki vasárnap este a törökországi Belekben.
A találkozó utolsó percében, 1-1-es állásnál a mogilevi Dmitrij Kovb szabálytalankodott Batik Bencével szemben, majd a gyepről felálló magyar játékost lefejelte. Amint az a fradi.hu oldalra feltett felvételen látható, ezt követően a pályán lévő játékosok, valamint a kispadon ülők odarohantak, és nagy lökdösődés kezdődött.
Vámos Zoltán kommunikációs igazgató, aki ott volt a mérkőzésen, az MTI-nek a szabálytalanságról annyit mondott, hogy Batik szája alatt a bőr felrepedt, a fehérorosz játékost pedig a lefejelésért kiállították. A dulakodást nem minősítette. A csetepatéról a fehérorosz média is beszámolt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 19. 07:48, szombat | Sport
Vizes vb - Betlehem Dávid ezüstérmes a nyíltvízi úszók kieséses sprintversenyében
Betlehem Dávid ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók szombati 3 km-es kieséses sprintversenyében a szingapúri világbajnokságon.
2025. Július 18. 07:49, péntek | Sport
Kl-selejtező - A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele
A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában
2025. Július 18. 07:45, péntek | Sport
El-selejtező - Idegenbeli vereséggel búcsúzott a Paks
2025. Július 15. 08:03, kedd | Sport
Tour de France - Simon Yates szökésből nyert, Healy átvette a sárga trikót
A tavasszal Giro d\'Italia-győztes brit Simon Yates nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny tizedik szakaszát, amelyen az ír Ben Healy átvette a sárga trikót a szlovén világbajnok Tadej Pogacartól.