Hírek
2016. Február 06. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Légpárnás hajót vásárolt a NAV
A záhonyi határátkelőhelyre nettó 58,4 millió forintért légpárnás hajót vásárolt a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) - az eredmény a pénteki Közbeszerzési Értesítőben jelent meg.
A nyílt közbeszerzésre három ajánlat érkezett, ezek közül a legolcsóbb, a budapesti székhelyű AMT Hungary Kft. ajánlata nyert.
A szerződés eredetileg becsült összértéke 45 millió forint volt. A legdrágább ajánlat 59,6 millió forintot tartalmazott.
Ajánlatot tett még a debreceni székhelyű Harmónia 91 Kft. és az acsai székhelyű Quick-Tech Kft. is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
