Hírek
2015. Szeptember 27. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Madarak miatt bajba került egy repülő Budapesten
Madárrajba repült, emiatt megszakította a felszállást a Wizz Air Tel-Avivba tartó járata szombaton, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren - közölte a diszkont légitársaság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a repülőgépen ezután elvégezték a kötelező technikai átvizsgálást, így nem sokkal este 7 óra előtt felszállhatott a gép.
A Wizz Air szerint a késés érinti a Budapest-Lárnaka járatot is, amely a tervek szerint 23 óra 5 perckor indul helyi idő szerint. A járat utasait indulásig a Wizz Air előírásainak megfelelő ellátásban részesítik - jelezték meg a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
