Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2011. Július 26. 07:45, kedd | Sport
Forrás: HírTV

Már eddig mindent rekordot megdöntött a szegedi vb

Már eddig mindent rekordot megdöntött a szegedi vb

Eddig 92 ország nevezett az augusztus közepén rendezendő szegedi kajak-kenu világbajnokságra.

A viadalon 48 fős magyar válogatott indul, ami rekordnak számít a világbajnokságok történetében, ahogy a 92 résztvevő nemzet is.

A mieinkkel szemben a kitűzött olimpiai kvóták és 10 érem megszerzése az elvárás a szövetség részéről. A felújított Maty-éri létesítményt a tervek szerint jövő csütörtökön adják át, a csapatok pedig egy héttel a verseny rajtja előtt, augusztus 10-től érkeznek meg hazánkba. (lm)

hírTV

Címkék: kajak-kenu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:22, szombat | Sport

Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék Párizsba utaznak, madridi és német derbi a 16 között

A Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató Liverpool a Paris Saint-Germainnel találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, amelyben madridi derbire és német párharcra is sor kerül.

2025. Február 21. 08:15, péntek | Sport

Európa-liga - Sima plzeni vereséggel búcsúzott a Ferencváros

A Ferencváros 3-0-s vereséget szenvedett a cseh Viktoria Plzen otthonában a labdarúgó Európa-liga rájátszásának csütörtöki visszavágóján, így 3-1-es összesítéssel búcsúzott a sorozattól.

2025. Február 21. 08:09, péntek | Sport

A csapat főtámogatójának nevét kapta a veszprémi kézilabdacsarnok

One Veszprém Arénaként működik tovább a város sportlétesítménye; a névváltást a teltházas Bajnokok Ligája-mérkőzés, a One Veszprém HC és a portugál Sporting CP csütörtöki összecsapása előtt jelentették be.

2025. Február 20. 07:57, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Nyolcaddöntős a címvédő Real Madrid