Hírek
2017. December 03. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: hirado.hu - fotó: mediaklikk.hu
Már több mint hatmillió forint gyűlt össze a Jónak lenni jó kampányban
A telefonos adományvonalon és az interneten keresztül is nagyon sok felajánlás érkezik.
A legfrissebb adatok szerint a 1350-es adományvonalra már közel hatmillió forintnyi támogatás érkezett. Interneten keresztül, az adomanyozz.hu-n pedig 245 ezer forint.
Idén a Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkáját segíti a közmédia Jónak lenni Jó! című jótékonysági műsora. Az egész napos műsorfolyam december 17-én lesz, de addig is lehet segíteni. Az ismert emberek tárgyait ide kattintva lehet megvásárolni.
A felajánlásokat pedig a jonaklennijo@mtva.hu e-mail címre lehet elküldeni, és folyamatosan hívható az adományvonal is: aki tárcsázza a 1350-es adományvonalat, hívásonként 250 forinttal támogathatja a Magyar Máltai Szeretetszolgálatot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 10. 09:00, péntek | Belföld
NVI: szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert a választás végeredménye
Szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert az országgyűlési választás végeredménye - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) csütörtökön az MTI-vel.
2026. Április 10. 07:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Nem adjuk a gyerekeinket Ukrajnának
Nem adjuk se a gyerekeinket, se a fegyvereinket, se a pénzünket Ukrajnának - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a kormánypártok debreceni nagygyűlésén csütörtökön.
2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld
Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
