Hírek
2018. Július 27. 08:43, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Megbénította a miskolci vasútvonal forgalmát egy agresszív utas
Háromnegyed órára megbénította a Budapest-Hatvan-Miskolc vasútvonal forgalmát péntek reggel egy agresszív utas, akit végül a rendőrök vittek el - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre közölte: a dühöngő utas miatt a Miskolcról a budapesti Keleti pályaudvarra tartó személyvonat 45 percet várakozott Rákoscsaba megállóhelyen.
Mivel a másik vágányon folyamatos vágányzár van, a Budapest--Miskolc vonalon arra közlekedő valamennyi vonat várakozni kényszerült.
A történtek miatt a Keleti pályaudvarról Miskolcon át Kassára közlekedő Rákóczi InterCity is később érkezik meg az útvonalán lévő állomásokra.
Az utas előállítása után újraindult a vonatforgalom, a menetrendszerű vasúti közlekedés fokozatosan áll helyre - tette hozzá Kavalecz Imre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
