Hírek
2021. Január 20. 08:00, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok
Megerőszakolták, majd megölték a 94 éves asszonyt – VIDEÓVAL

Megerőszakolták gyilkosai, majd megölték a 94 éves hegymegi asszonyt. Az emberölés még novemberben történt, most újabb részletek derültek ki a szörnyű esetről.
Egy testvérpár tört be hozzá az ablakon, összeverték és fojtogatták, azonban csak most derült ki, hogy meg is erőszakolták. A falu lakói máig képtelenek felfogni, hogyan tehettek ilyet, azt mondják az idősebbik fivért dolgos embernek ismerték, bár ha ittak, verekedtek egymással. A gyilkosság után százezer forintot vittek el a házból- olvasható a tenyek.hu-n.
Felkavaró riportot mutatott be a Tények a minap.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 12. 07:41, kedd | Belföld
Katasztrófavédelem: Budapesten és hét vármegyében lesz szúnyogirtás a héten
A héten öt budapesti kerületben és hét vármegyében lesz szúnyoggyérítés - tájékoztatta a program végrehajtásáért felelős Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) hétfőn az MTI-t.
2025. Augusztus 12. 07:38, kedd | Belföld
Szijjártó Péter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett telefonon hétfőn a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról.
2025. Augusztus 11. 07:12, hétfő | Belföld
Folytatódik a hőség a héten
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.