Hírek
2016. Január 27. 07:42, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
14 éves lány gyilkolta meg barátjával az anyját Zagyvarékason

Hozzátartozói holtan találtak rá egy asszonyra zagyvarékasi otthonában kedd este - közölte honlapján a rendőrség.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szerdai közleménye szerint az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint a nő bűncselekmény áldozata lett. A nyomozók az elkövető mielőbbi azonosítása és elfogása érdekében azonnal megkezdték az adatgyűjtést. A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen - olvasható a közleményben.
Frissítés:
Az eset gyanúsítottjait a rendőrség még az éjszaka azonosította, a rendelkezésre álló adatok szerint az áldozat 14 éves lánya és annak barátja, egy szóváltást követően több késszúrással megölte a lány édesanyját - írták.
Az elfogásról elsőként Papp Károly országos rendőr-főkapitány számolt be a 2015. évet értékelő vezetői értekezleten. Az altábornagy kérte a Jász-Nagykun-Szolnok megyei rendőrfőkapitányt, hogy az elfogásban résztvevő rendőröket terjessze fel jutalomra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges