Hírek
2022. Március 20. 06:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Meghalt egy csecsemő egy budapesti anyaotthonban
Meghalt egy öthónapos kislány egy XVII. kerületi anyaotthonban; gondatlanságból elkövetett emberölés miatt indult nyomozás - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy 5 óra 25 perckor kapták az értesítést, miszerint szülei a velük egy ágyban alvó babát az ágy mellett álló, vízzel teli felmosóvödörbe esve találták. A csecsemő életét már nem lehetett megmenteni.
A Budapesti Rendőr-főkaptányság Életvédelmi Osztálya gondatlanságból elkövetett emberölés vétség gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen indított nyomozást - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
