Hírek
2018. November 03. 08:45, szombat |
Kék hírek
Forrás: mti
Meghalt egy ember a 81-es főúton
Életét vesztette egy ember abban a balesetben, amely a 81-es főúton történt a Mórhoz tartozó Felsődobosnál pénteken este.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapján olvasható, hogy egy nyerges vontató és egy utánfutót vontató kisbusz ütközött össze.
A buszból négy embert feszítővágóval szabadítottak ki a műszaki mentést végző székesfehérvári hivatásos és móri önkormányzati tűzoltók. A balesetben további öt ember megsérült. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
