Hírek
2011. Augusztus 27. 07:49, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Megint fiatal barátnője van a szoknyavadásznak

Sean Penn érthetetlen vonzerejének újabb ifjú szépség esett áldozatául, aki gyakorlatilag a lánya is lehetne.
Nem nagyon találja a számára tökéletes nőt Sean Penn, ellenben nagy erőket mozgósít annak érdekében, hogy ez a helyzet megváltozzon. Egy éven belül ugyanis esélyt adott Charlize Theronnak, Jessica White-nak, Scarlett Johanssonnak, és Garcelle Beauvaisnak is. Most pedig egy újabb, korban jóval fiatalabb, külsőleg pedig jóval magasabb kategóriát képviselő hölggyel randevúzgat. A huszonhat éves Shannon Costello jelenleg Hollywood egyik legsikeresebb producere, és egyben a színész Haitit segítő alapítványának kommunikációs direktora is volt egykoron. Vagyis a munkakapcsolatukat mélyítették el elég alaposan, amiben az sem hátráltatta őket, hogy Penn a maga ötvenegy évével Shannon apja is lehetne akár.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:25, szombat | Bulvár
Nemes Jeles László Árva című filmjét nevezi az Oscar-versenybe Magyarország
Nemes Jeles László legújabb alkotása, az Árva képviseli Magyarországot jövőre a legjobb nemzetközi filmért járó Oscar-díjért folyó versenyben - közölte a Nemzeti Filmintézet pénteken az MTI-vel.
2025. Szeptember 11. 07:22, csütörtök | Bulvár
Freddie Mercurynak szentel kiállítást jövőre a Magyar Zene Háza
A Queen egykori legendás énekesének, Freddie Mercurynak szenteli jövő tavasszal megnyíló új időszaki kiállítását a Magyar Zene Háza.
2025. Szeptember 10. 07:42, szerda | Bulvár
Hamarosan a mozikban az Ákos portréfilm
Október 16-án mutatják be a hazai mozik Kovács Ákos énekes-dalszerző életéről szóló Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilmet.
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár
Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára
Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét