Városlista
2026. január 17, szombat - Antal

Hírek

2017. Szeptember 25. 18:13, hétfő | Sport
Forrás: mti - fotó: mti

Megműtötték Berki Krisztián vállát

Megműtötték Berki Krisztián vállát

Sikeresen megoperálták Berki Krisztián olimpiai, világ- és Európa-bajnok tornász vállát.

"Jól vagyok, teljesen sikeres volt a beavatkozás. Ahogy már előzőleg is mondtam, ugyanabban a vállamban volt a probléma, ahol korábban, de nem a műtét helyén, az teljesen rendben van" - idézi a magyar szövetség hétfői beszámolója Berkit.

A lólengés-specialista már több mint egy hónapja küzdött vállproblémával, különböző alternatív kezelési módokat is kipróbált, de a helyzet nem oldódott meg, ezért volt szükség az orvosok által javasolt beavatkozásra.

"Mindent a tokiói olimpiának rendelek alá, ezért is akartam minél előbb túl lenni ezen az egészen, hogy utána már csak a kvótaszerzéssel és az olimpiával kelljen foglalkoznom. Minden jól sikerült, úgyhogy most néhány napig pihenek, utána pedig kezdődik a rehabilitáció" - mondta az UTE sportolója.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 17. 08:20, szombat | Sport

Tóth Alex a Bournemouth-hoz szerződik

Tóth Alex elhagyja a magyar bajnok Ferencváros labdarúgócsapatát és az angol Premier League-ben érdekelt Bournemouth játékosa lesz - a Sky Sports péntek esti híre szerint.

2026. Január 17. 06:00, szombat | Sport

Vb-2026 - Több mint félmilliárd jegyigénylés érkezett

A december 11-től keddig rendezett első szakaszban több mint félmilliárd jegyigénylés érkezett a Nemzetközi Labdarúgó Szövetséghez (FIFA) a nyári világbajnokság kapcsán.

2026. Január 15. 07:31, csütörtök | Sport

Férfi vízilabda Eb - Százszázalékos mérleggel zárta a csoportkört a magyar válogatott

A magyar válogatott szerdán 21-6-ra legyőzte a máltai csapatot, így százszázalékos mérleggel zárta a csoportkört a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon.6

2026. Január 13. 07:44, kedd | Sport

Nemzeti Sport Gála - Kós Hubert a férfi, Márton Luana a női győztes

A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).