Hírek
2023. Február 04. 10:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Megölte szomszédját egy férfi Esztergomban
Megölte szomszédját egy férfi Esztergomban pénteken, a rendőrök a bejelentést követő fél órán belül elfogták a gyanúsítottat - közölte a Komárom-Esztergom Vármegyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
A rendőrségre pénteken kora délután érkezett bejelentés arról, hogy egy 70 éves férfi esztergomi családi házának udvarán fekszik, de a kiérkező mentők csak a halál beálltát tudták megállapítani, valamint azt, hogy az áldozatot bántalmazták.
A gyanú az áldozat szomszédságában lakó 28 éves férfira terelődött, aki korábban összeszólalkozott az idős sértettel, majd meg is verte őt.
A férfi ellen emberölés gyanúja miatt indult eljárás, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 17. 08:22, szombat | Belföld
Magyar Közút: közel 670 ezer éves e-matricát vásároltak az autósok január 15-ig
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a nemzeti petícióval most minden magyar nemet mondhat Ukrajna és a háború finanszírozására
2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld
Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege
A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.
