Városlista
2025. július 4, péntek - Ulrik

Hírek

2022. Május 19. 06:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Megszökött egy fogoly a pálhalmai börtönből

Megszökött egy fogoly a pálhalmai börtönből

Megszökött egy fogoly a Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézetből szerda délelőtt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

A 28 éves férfi engedély nélkül ismeretlen helyre távozott az intézmény hangosi szarvasmarhatelepéről, ahol munkát végzett.

A fogvatartott jogerős ítélet alapján töltötte szabadságvesztését a büntetés-végrehajtási intézetben.

A rendőrség fogolyszökés gyanúja miatt nyomoz, nagy erőkkel keresi a férfit - olvasható a közleményben.

Címkék: fogoly, Pálhalma, szökés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld

Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását

Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán

2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld

Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá

Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni

2025. Július 04. 08:03, péntek | Belföld

Hőség - Meteorológia: az elmúlt egy hétben 4 centimétert csökkent a Balaton átlagos vízállása

A Balaton erős párolgása miatt az elmúlt egy hétben már 4 centimétert csökkent a tó átlagos vízállása - közölte a HungaroMet Zrt. pénteken a honlapján.

2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld

Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon

Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.