Hírek
2017. Július 12. 12:37, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Megszökött egy szombathelyi rab

Munkavégzés közben engedély nélkül távozott egy elítélt a Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási (bv) Intézet közelében található hulladékválogató-üzemből szerdán
- közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága az MTI-vel. Az elítélt a börtön által szervezett foglalkoztatási program keretében, külső munkaterületen végzett munkát, ahonnan ismeretlen helyre távozott. A büntetés-végrehajtási intézet és a rendőrség azonnal megkezdte a felkutatását.
Hétfőn az állampusztai bv-intézet egyik rabja szökött meg a közeli sertéstelep területén végzett munka közben, de Akasztón elfogták, és fogolyszökés gyanúja miatt indítottak ellene büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges