Városlista
2025. június 6, péntek - Norbert

Hírek

2015. December 12. 07:45, szombat | Bulvár
Forrás: mti

Milliókat fizet a Volkswagen elfelejtett jelszavak miatt

Milliókat fizet a Volkswagen elfelejtett jelszavak miatt

Nagyjából egymillió euróba (317 millió forintba) kerül évente azoknak a jelszavaknak a pótlása, amelyeket a Volkswagen wolfsburgi központjának dolgozói elfelejtenek - adta hírül a Wolfsburger Nachrichten.

Az új munkahelyi jelszót telefonon szokták kérni a munkatársak egy fizetős szolgáltatótól. Nemrég Európa legnagyobb autógyára e-mailben jelezte mintegy 70 ezer dolgozójának, mekkora költséggel jár ez a cégnek.

Egyben arra szólították fel őket, hogy a jövőben a telefonos jelszókérés helyett vegyék igénybe azt az ingyenes számítógépes programot, melyet saját IT-osztályuk fejlesztett és már 2014 szeptembere óta működik.

Címkék: jelszó, millió, Volkswagen

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 04. 07:12, szerda | Bulvár

Magyar Pepsi kerül a magyar polcokra

A Szentkirályi Magyarország Kft. beruházása nyomán hazatér a Pepsi gyártása, innentől kezdve a hazai boltok piacain megtalálható Pepsi termékeket import helyett helyben fogják gyártani -

2025. Június 04. 07:11, szerda | Bulvár

Szagmentes újrahasznosított műanyagokat fejlesztett ki a Mol

Egyéves kutatómunkával olyan szagmentes újrahasznosított műanyagot fejlesztett ki a Mol, amit a piaci igényeknek megfelelően az autók belső alkatrészeinek keverékeihez és csomagolóanyagok gyártásához is lehet használni.

2025. Június 03. 07:39, kedd | Bulvár

Titokban tartottak gladiátorjátékokat a római Colosseumban

Az egyik vezető nemzetközi szállásportál vendégei között gladiátorjátékokon való részvételt hirdetett meg a római Colosseumban, az eseményt éjszaka, teljes titokban rendezték meg a La Repubblica értesülései szerint.