Hírek
2018. Szeptember 26. 07:22, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Miskolcon már fűtenek
Elkezdte a távfűtést Miskolcon kedden a hőszolgáltató társaság, miután a meteorológia szolgálat előrejelzése alapján a napi középhőmérséklet egy napon keresztül 10 fok alatt,
vagy három egymást követő napon 12 fok alatt marad - tájékoztatta a polgármesteri hivatal az MTI-t. A természetes energiát biztosító, Miskolcot szintén távhővel ellátó PannErgy Nyrt. azt közölte az MTI-vel, hogy a geotermikus erőmű nyári karbantartási munkálatai a tervek szerint befejeződtek.
A társaság Miskolcon 2017-ben csatlakozott a távfűtési rendszerhez, tájékoztatásuk szerint a távfűtését kedden szakaszosan elindították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források
Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
