Hírek
2016. Március 21. 11:59, hétfő |
Bulvár
Forrás: mti - fotó:police.hu
Mobiltelefonos felvétellel buktatott le betörőt a mátészalkai lelkész
Mobiltelefonos felvétellel buktatott le a mátészalkai lelkész egy betörőt, aki a templomhoz tartozó épületben a perselypénzt akarta megszerezni
- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-vel.
Fülöp Gergely elmondta: a 44 éves gyanúsított vasárnap napközben tört be a templom udvarán álló épületbe, és amikor az ajtó kitört üveges részén kifelé mászott, a lelkész meglátta és rádiótelefonjával fotót készített róla.
A fénykép alapján a rendőrök rövid idő alatt elfogták férfit. A betörő kihallgatásán elmondta: azért ment a templomhoz, mert a tiszteletes előtt akarta megfogadni, hogy többé nem iszik, de közben meggondolta magát, és inkább a perselypénzt próbálta megszerezni, eredménytelenül.
A többszörösen büntetett előéletű mátészalkai férfit őrizetbe vették, és kezdeményezik előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:32, csütörtök | Bulvár
Húsz éles bevetésen vett részt a baltikumban a magyar légierő
2025. November 12. 07:26, szerda | Bulvár
Rick Astley visszatér a Paloznaki Jazzpiknikre
Rick Astley, Dee Dee Bridgewater, az Electro Deluxe és a Deladap is fellép a jövő évi, immár 14. alkalommal megszervezett Paloznaki Jazzpikniken, amelyet 2026. augusztus 6-tól 8-ig rendeznek a Balaton-felvidéki településen.
2025. November 11. 07:41, kedd | Bulvár
Szijjártó Péter lett a Budapest Honvéd elnöke
2025. November 10. 07:43, hétfő | Bulvár
Dubai a milliomosok számára a legvonzóbb város
Dubai lett a vagyonos magánszemélyek számára a legvonzóbb város a Savills londoni székhelyű globális ingatlanpiaci szolgáltató által készített rangsorban.
