Hírek
2018. December 14. 15:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Nagyon Balaton: jövőre négy kompkoncert lesz a tó közepén

Jövőre négy kompkoncerttel várják az érdeklődőket a MOL Nagyon Balaton szervezői. A WOW Hungary rendezvényein májustól szeptemberig fellép a Punnany Massif, a Quimby, Rúzsa Magdi és Majka is.
A MOL Nagyon Balaton hat évvel ezelőtt azzal a céllal jött létre, hogy erősítse a Balaton Régió megítélését az idelátogató hazai és külföldi turisták számára. Az évek során a fesztiválsorozat egyfajta védjeggyé nőtte ki magát, a neve alá tartozó rendezvényeken az érdeklődők minőségi programok közül választhatnak - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.
Az egyik legkülönlegesebb program a kompkoncert: a Balaton két oldaláról, Tihanyból és Szántódról induló két komp a tó közepén összekapcsolódik, és koncerthelyszínné alakul át. A VOLT Produkció szervezésében megvalósuló kompkoncerteken számos hazai és nemzetközi sztár lépett már fel, köztük a Halott Pénz, a Tankcsapda, a Kiscsillag és a Stereo MC's.
Idén mindhárom kompkoncert teltházas volt, ezért a szervezők úgy döntöttek, 2019-ben már négy alkalommal rendezik meg a koncerteket. A WOW Hungary kompok színpadára május 24-én a Punnany Massif lép, június 7-én a Quimby zenél, június 21-én Rúzsa Magdi énekel, szeptember 7-én pedig az ózdi rapper, Majka ad koncertet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt
Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára
2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld
OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament
A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.
2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld
Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!
A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.
2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld
Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja