Hírek
2017. Szeptember 29. 05:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Napsütéses idő várható a hétvégén
Napsütéses, száraz idő várható a hétvégén. Napközben többfelé még 20 Celsius-fok körüli meleg lehet, de a leghidegebb órákban néhol 3 fokig is hűlhet a levegő, sőt talaj menti fagy is lehet
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak csütörtöki, az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Szeptember utolsó napjaiban, pénteken és szombaton a legtöbb helyen több órára kisüt a nap, csapadék nem valószínű. Pénteken a leghidegebb órákban általában 4-11 fok lehet, de az ország keleti felén néhol 1-3 fokig is lehűlhet a levegő. Itt-ott gyenge talaj menti fagy sem kizárt. Szombaton 3 és 10 fok között alakulnak a minimumok. A maximumértékek pénteken 16 és 20 fok között, szombaton 18 fok körül alakulnak.
Vasárnap, október első napján is sok napsütés várható, csapadék nélkül. A legalacsonyabb hőmérséklet 3-8, a legmagasabb 17-20 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
