Hírek
2022. Október 25. 13:09, kedd |
Belföld
Forrás: mti
NAV: 14 millió forint értékű hamis ruhákat találtak egy autóban az M7-esen
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai 14 millió forint értékű hamis ruházati termékeket találtak egy autóban az M7-es autópálya Fejér megyei szakaszán.
A NAV kedden közölte az MTI-vel, hogy a pénzügyőrök egy román rendszámú járművet ellenőriztek, és az utasterében lévő fekete zsákokból különféle márkajelzésű hamis ruhák, cipők és övek kerültek elő. A sofőr azt mondta, hogy a zsákokat postacsomagként szállítja, de nem tudja, hogy mi van azokban - írták.
Az előzetes szakértői vélemény szerint az áru hamisítvány, azokat a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hozták forgalomba - tették hozzá.
A hamis terméket lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak - áll a NAV közleményében.
Fotó: NAV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
