Városlista
2026. június 30, kedd - Pál

Hírek

2016. November 26. 14:43, szombat | Sport
Forrás: mti

Negyedikként zárta a szezont Michelisz Norbert

Negyedikként zárta a szezont Michelisz Norbert

Michelisz Norbert előbb az ötödik, majd a negyedik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei utolsó, katari állomásán, így negyedikként zárta a sorozatot.

A magyar pilótának a pénteki első futamon elért ötödik helye azt jelentette, hogy az összetettbeli harmadik helyért három pontra csökkent a hátránya a portugál Tiago Monteiróval szemben. Az utolsó verseny utolsó körében Monteiro egy előzéssel megszerezte az ötödik pozíciót, ezzel pedig biztosította a bronzérmet a Honda magyar pilótájával szemben, aki csupán egy pont hátránnyal szorult a negyedik helyre.

Michelisz tavaly hatodikként zárt összetettben.

A sorozat további magyar résztvevői közül Ficza Ferenc pénteken előbb 13., majd 11. lett, Nagy Dániel pedig először 11., másodszor pedig 15. helyen végzett.

A világbajnokságot az argentin José-María López nyerte.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 30. 10:00, kedd | Sport

Vb-2026 - Paraguay tizenegyesekkel kiejtette Németországot és nyolcaddöntőbe jutott

A paraguayi válogatott 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a német csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett bostoni mérkőzésén.

2026. Június 30. 07:16, kedd | Sport

Vb-2026 - Paraguay tizenegyesekkel kiejtette Németországot és nyolcaddöntőbe jutott

A paraguayi válogatott 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a német csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett bostoni mérkőzésén.

2026. Június 29. 15:00, hétfő | Sport

Vb-2026 - Kanada jutott elsőként a nyolcaddöntőbe

A társházigazda kanadai labdarúgó-válogatott jutott elsőként a világbajnokság nyolcaddöntőjébe, miután az egyenes kieséses szakasz első mérkőzésén a ráadásban szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a dél-afrikaiakat vasárnap

2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport

Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót

A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,