Hírek
2019. Július 19. 09:59, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Négykilónyi drogot hozatott magának Hollandiából egy mindszenti férfi
Különösen jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer birtoklása miatt indult nyomozás egy 44 éves mindszenti férfi ellen, aki a gyanú szerint csaknem négy kilogramm kábítószert küldött magának Hollandiából.
A rendőrök vasárnap délután Tófűn ellenőriztek egy kisbuszt, amely Hollandiából hozott Magyarországra utasokat és csomagokat – közölte az eljárást lefolytató Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu honlapon.
A kábítószer-kereső kutya jelzése után három csomagból összesen 3938,8 gramm kábítószergyanús anyag - a police.hu-ra feltöltött fényképek szerint fehér paszta és tabletta – került elő, amelyet lefoglaltak.
A rendőrök hétfőn elfogtak egy 44 éves mindszenti férfit, akit gyanúsítottként kihallgattak. A megalapozott gyanú szerint a férfi saját magának címezve adta fel Hollandiában a droggal teli csomagokat. A gyanúsítottat őrizetbe vették, a Pécsi Járásbíróság szerdán elrendelte letartóztatását – áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
