Hírek
2015. Október 01. 11:32, csütörtök |
Belföld
Forrás: Lenger Varga Péter - fotó: police.hu
Óriási rendőrségi razzia indult az utakon
Országszerte bárkit igazoltathatnak, megmotozhatnak és átvizsgálhatják az autót a rendőrök október 1. és 31. között. Igaz erre alapvetően is joga van a rendőrségnek, ebben a hónapban azonban mindezt fokozottabban teszik.
Az Országos Rendőr-főkapitányság az október fokozott ellenőrzési akcióval a közbiztonságot szeretné fenntartani és erősíteni, a bűncselekmények és a szabálysértések számát pedig visszaszorítani.
Az akció szerdán késő este indult és a teljes hónapban az ország egész területére terjed ki. „Célja a közrend és a közbiztonság fenntartása, a bűncselekmények és a szabálysértések számának visszaszorítása, a jogellenes cselekmények megakadályozása. Az ellenőrzés keretében a rendőrök igazoltathatnak, ruházatot, járművet vizsgálhatnak át” – közölte közleményben a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
