Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2017. December 21. 11:25, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Őrizetbe vette a rendőrség a szerepi mérgezés gyanúsítottját

Őrizetbe vette a rendőrség a szerepi mérgezés gyanúsítottját

Őrizetbe vette a rendőrség a szerepi mérgezés gyanúsítottját - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel csütörtökön.

Dobó Dénes tudatta: a gyanú szerint a férfi Debrecen-Nagycserén állította elő azt a mérgező italt, amelytől többen kórházba kerültek. A 47 éves férfi az italokat ismerőseinek adta el, akik szintén értékesítették azokat.

A hét elején 21-en kerültek kórházba Szerepről metilalkohol-mérgezés gyanújával.

N. Sándort a rendőrség őrizetbe vette, és indítványozta előzetes letartóztatását.

Címkék: őrizet, mérgezés, szerep

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.