Városlista
2025. december 29, hétfő - Tamás

Hírek

2013. Január 11. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mno.hu

Összkerékhajtás a legerősebb Mercedes E osztályban

Összkerékhajtás a legerősebb Mercedes E osztályban

A Detroiti Autószalonon mutatkozik be a frissített Mercedes–Benz E63 AMG.

A ráncfelvarráson átesett E osztályból már csak a legerősebb változat nem mutatkozott be hivatalosan. Az E63 AMG premierjét a Detroiti Autószalonon tartja a gyártó, az első ízelítő fotót is megmutatta róla.

Az ismert recept szerint sportosabb karosszériát kapott az autó, valószínűleg utasterét is átalakították kissé. Hivatalos adatokat még nem tettek közzé az autóról, de úgy tudni, hogy 5,5 literes, dupla turbós V8-ast kap 550 lóerős teljesítménnyel és 720 newtonméteres nyomatékkal.

Ez csak tipp, biztos viszont, hogy az autó 4Matic összkerékhajtással is rendelhető lesz. Az erről szóló híreket megerősítette a gyártó.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld

Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt

Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -

2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány

Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld

NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény

Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg: