Hírek
2017. November 04. 09:11, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Öt embert mentettek ki a rendőrök egy égő házból Budapesten

Öt embert, köztük két gyermeket mentettek ki egy égő házból a rendőrök a XVII. kerületben szombatra virradóra - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
Közleményük szerint az Orgovány utcai lakóház egyik szobájában ütött ki tűz. A helyszínre érkező rendőrök a házhoz érve látták, hogy onnan sűrű füst száll ki az utcára és a lakásban lévők segítség nélkül nem tudnak kijutni a tűzből. A két rendőr bement az égő házba és kivezették a két nőt, a férfit és a két gyermeket.
A tűzben megsérült öt embert a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 14. 07:12, szerda | Belföld
Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést az NVB
Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) kedden.
2025. Május 14. 07:10, szerda | Belföld
HM: nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén
A közösségi médiában terjedő híresztelésekkel ellentétben nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén kedden - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-vel.
2025. Május 14. 07:08, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna összehangolt lejárató akciót indított Magyarország ellen
Egy magyar ellenzéki párt tevékeny szerepet vállalt egy ukrán titkosszolgálati akcióban, erre emberemlékezet óta nem volt példa - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden közzétett videójában.
2025. Május 13. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor a Bank of China elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten tárgyalt Ko Haj-csiaoval, a Bank of China elnökével - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.