Hírek
2017. Október 05. 07:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Rablógyilkosság áldozata lett egy idős asszony Tatabányán - 19 éves a gyanúsított

Belehalt bántalmazásába egy idős asszony, akit tatabányai házában raboltak ki, a két feltételezett elkövetőt őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatásukat
- közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán az MTI-vel. Egy 19 éves férfi és társa még vasárnap bántalmazta az idős nőt, majd készpénzt raboltak tőle. Az asszony, akire szomszédai találtak rá, kedden belehalt sérüléseibe.
A rendőrség hétfőn őrizetbe vette a két gyanúsítottat, és előterjesztést tett előzetes letartóztatásukra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.
2025. Július 20. 10:09, vasárnap | Belföld
Hubai Imre: ezer vízügyi szakember dolgozik az aszály elleni küzdelemben
Országszerte ezer vízügyi szakember dolgozik az aszály elleni küzdelemben és azon, hogy segítsék a bajba jutott tógazdaságokat, halas- és horgásztavakat üzemeltető vállalkozásokat
2025. Július 20. 10:08, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 29. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Július 19. 07:52, szombat | Belföld
Hőség - Vasárnaptól csütörtök éjfélig a másodfokú hőségriasztást rendeltek el
Hétvégétől ismét tartós kánikulára kell számítani, ezért vasárnaptól csütörtök éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az országos tisztifőorvos.