Hírek
2011. Október 11. 14:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Rendelettervezet a fagykárt szenvedett gazdálkodók megsegítéséért
A Vidékfejlesztési Minisztérium közigazgatási egyeztetésre bocsájtotta 'A vidékfejlesztési miniszter VM rendelete a 2011 májusában fagykárt szenvedett mezőgazdasági termelők hitelhez jutási lehetőségéről' című anyagát.
A Vidékfejlesztési Minisztérium kezdeményezésére a kormány határozatot hozott a 2011 májusában fagykárt szenvedett mezőgazdasági termelők megsegítéséről, melynek alapján a szaktárca rendelettervezetet készített a kedvezményes, hosszú lejáratú Fagykár Forgóeszköz Hitelprogramról. A jelenlegi uniós jogszabályok alapján a tervezetet be kell mutatni az Európai Bizottságnak, a program a brüsszeli hozzájárulás után indulhat el.
A rendelet tervezete elérhető a www.kormany.hu weblapon keresztül.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
