Hírek
2018. Március 21. 15:02, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőrautóval vitték orvoshoz az elütött kutyát

Egy elütött kutyán segítettek a kunszentmártoni rendőrök kedden hajnalban.
Állampolgári jelzésre érkeztek a járőrök kedden hajnalban Tiszaföldvár külterületére, ahol – feltehetően – egy elütött kutya feküdt a 442-es számú főközlekedési úton. A kistestű eb lába és orra vérzett, láthatóan nem tudott mozogni. A rendőrök egy pokrócba tekerték és a szolgálati kocsiba tették a sérült állatot, majd Cserkeszőlőre szállították, ahol az állatorvos megvizsgálta és elsődlegesen ellátta.
A pórul járt kutyus az estét a Kunszentmártoni Rendőrkapitányság kenneljében töltötte, ahol megetették és vizet adtak neki. A rendőrök felvették a kapcsolatot a helyi állatvédőkkel és az önkormányzat munkatársaival. A továbbiakban ők intézkednek az állat további ellátásáról és elhelyezéséről.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 28. 08:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a kínai BYD újabb nagyberuházása 620 új munkahelyet teremt Komáromban
A kínai BYD 32 milliárd forint értékű beruházással új elektromosbusz-gyártó üzemet épít Komáromban, amelynek köszönhetően 620 új munkahely jön majd létre
2025. Június 28. 08:38, szombat | Belföld
E.ON: informatikai átállás miatt késhetnek az MVM Next elszámoló számlái
Az E.ON Hungária Csoport informatikai átállása miatt az MVM Next elszámoló számlái akár 3 hetet is késhetnek - közölte az E.ON és az MVM Next pénteken az MTI-vel.
2025. Június 28. 08:32, szombat | Belföld
Másodfokú hőségriasztás lép életbe hétfőtől
Másodfokú hőségriasztást rendel el a HungaroMet Zrt. előrejelzése alapján az országos tisztifőorvos Magyarország teljes területére hétfő 0 órától július 4., péntek 24 óráig
2025. Június 28. 08:30, szombat | Belföld
Orbán szerint a Vokssal megállították Ukrajna uniós csatlakozását
A Voks 2025 több mint 2 millió szavazatával megállítottuk Ukrajna európai uniós csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország című műsorában.