Hírek
2018. Február 28. 13:51, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőri felvezetéssel ment szülni
A fővárosi rendőrök segítettek kórházba juttatni egy szülő nőt szerdán.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. kerületi Rendőrkapitányság szolgálatban lévő járőreitől kért segítséget szerdán 9 óra 35 perckor Budapest V. kerületében az Erzsébet híd pesti hídfőjénél egy férfi, mivel a feleségénél megindult a szülés.
A járőrök szolgálati kocsijukkal, megkülönböztető fényjelzést használva „felvezették” a házaspár autóját a kórházig.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
