Hírek
2017. Május 26. 13:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotó: illusztráció
Rendőrök ellen nyomoznak kábítószer birtoklása miatt
Nyomozás indult két rendőr ellen kábítószer birtoklása miatt - erősítette meg a Fővárosi Főügyészség pénteken az MTI-nek a 24.hu portál információját.
Bagoly Bettina, a főügyészség szóvivője azt közölte: az ügyben még május 18-án rendelt el nyomozást a Budapesti Nyomozó Ügyészség. A két, szolgálaton kívüli rendőrrel szemben a XI. kerületben intézkedtek, a szolgálati helyükkel kapcsolatban azonban a szóvivő nem kívánt bővebb tájékoztatást adni.
Hozzátette, a most indult nyomozás ügyében további részleteket nem áll módjukban megosztani a nyilvánossággal.
A 24.hu információi szerint azt még vizsgálják, hogy a két, szolgálaton kívüli rendőr fogyasztott-e a szerből.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte: az eljárás alá vont emberek már nem rendőrök, szolgálati viszonyuk megszűnt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
