Hírek
2012. Február 15. 13:17, szerda |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Őrizetben a fiatalkorú bántalmazók
Őrizetbe vettek két fiatalkorú fiút, akiket azzal gyanúsítanak, hogy késsel megfenyegettek és bántalmaztak egy nőt, majd elvették a pénztárcáját és az egyéb értékeit egy gyalogos-aluljáróban Kecskeméten.
Az elkövetők január 18-án 110 ezer forint készpénzt, iratokat és bankkártyát raboltak el a nőtől, aki a támadás következtében nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. Az ügyben felfegyverkezve elkövetett rablás bűntett elkövetése miatt indítottak nyomozást, amelynek során a készpénz kivételével megkerültek az elrabolt értékek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
