Városlista
2025. december 28, vasárnap - Kamilla

Hírek

2012. Április 21. 07:09, szombat | Belföld
Forrás: STOP

Senki nem kommentálja az internetadót

Senki nem kommentálja az internetadót

Sem a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM), sem a magyar távközlési szolgáltatók nem kommentálták az MTI-nek az Origón pénteken megjelent értesülést.

Miszerint a gazdasági minisztérium azt javasolja a kormánynak, hogy minden vezetékes és mobiltelefonálást, valamint internetforgalmat adóztasson meg.

Az NGM az MTI kérdésére annyit közölt: a tárca "sajtóhíresztelést nem kommentál".

A Magyar Telekom Nyrt. ugyancsak azt közölte, nem kommentálja a sajtóértesülést. Hasonlóan nyilatkozott a Vodafone Magyarország, a Telenor Magyarország és az Invitel is.

Az Origo információja szerint a NGM azt javasolja a kormánynak, hogy minden vezetékes és mobiltelefonálást, valamint internetforgalmat adóztasson meg, a tárca szerint az ebből származó bevétel elérheti a 40-50 milliárd forintot.

STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld

Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt

Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -

2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány

Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld

NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény

Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg: