Hírek
2017. Március 09. 08:48, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Sertések pusztultak el egy tiszaföldvári tűzben

Tizenhét sertés elpusztult két kigyulladt melléképületben csütörtök hajnalban Tiszaföldváron, huszonkét állatot sikerült megmenteni - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
S. Tóth Anikó elmondta: a tiszaföldvári önkormányzati és a kunszentmártoni hivatásos tűzoltók oltották el a tüzet, két gázpalackot is kihoztak az épületekből, ezeket nem érintették a lángok.
Az egyik melléképület teljesen, a másik részben leégett, a lángok nem terjedtek át a melléképületekhez közeli főépületre - jegyezte meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 05. 11:02, szombat | Belföld
Axiom-4 - Kapu Tibor: egy csoda részese vagyok
Isteni élmény volt részese lenni a Grace űrhajó felbocsátásának, és az azóta eltelt valamennyi nap egy csoda, beleértve azt is, amikor először megpillantottuk a Földet
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán
2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni
2025. Július 04. 08:03, péntek | Belföld
Hőség - Meteorológia: az elmúlt egy hétben 4 centimétert csökkent a Balaton átlagos vízállása
A Balaton erős párolgása miatt az elmúlt egy hétben már 4 centimétert csökkent a tó átlagos vízállása - közölte a HungaroMet Zrt. pénteken a honlapján.